Лезбос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 33 бајти ,  пред 7 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с отстранета Категорија:Грција користејќи го HotCat
Ред 6:
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:АдминистративнаОкрузи поделба наво Грција]]
[[Категорија:Острови во Грција]]
[[Категорија:Географија на Грција]]