Лезбос: Разлика помеѓу преработките

Одземени 38 бајти ,  пред 7 години
с
отстранета Категорија:Грција користејќи го HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
с (отстранета Категорија:Грција користејќи го HotCat)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Грција]]
[[Категорија:Административна поделба на Грција]]
[[Категорија:Острови во Грција]]