Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 3 години
нема опис на уредувањето
|leader_name2 = [[Дилеита Мохамед Дилеита]]
|area_rank = 149-та
|area_magnitude = 1 E10
|area_km2 = 23,200
|area_sq_mi = 8,958 <!--Do not remove per [[WP:MOSNUM]]-->