Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Z8csPy28aunZrAw4mH5a“

с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Hang9417 на Разговор со корисник:Z8csPy28aunZrAw4mH5a без да остави пренасочување: Автоматски прем...
(Добредојдовте!)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Hang9417 на Разговор со корисник:Z8csPy28aunZrAw4mH5a без да остави пренасочување: Автоматски прем...)
 
106

уредувања