Разлика помеѓу преработките на „Иван Иванович Шишкин“

с
Бот Менува: hu:Ivan Ivanovics Siskin
(Замена на нелиценцирана со соодветна слика од Ризницата и потсредување)
с (Бот Менува: hu:Ivan Ivanovics Siskin)
[[et:Ivan Šiškin]]
[[fr:Ivan Chichkine]]
[[hu:Ivan Ivanovics Siskin]]
[[lt:Ivanas Šiškinas]]
[[nl:Ivan Sjisjkin]]
14.744

уредувања