Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: fr:Conférence Ouest (NBA)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: fr:Conférence Ouest (NBA))
[[en:Western Conference (NBA)]]
[[es:Conferencia Oeste (NBA)]]
[[fr:Conférence Ouest (NBA)]]
[[gl:Conferencia Oeste]]
[[hi:पश्चिमी कांफ्रेंस (एन बी ए)]]
14.744

уредувања