Разлика помеѓу преработките на „Договор од Берлин (1878)“

с
нема опис на уредувањето
с (Тиверополник ја премести страницата Берлински конгрес на Договор од Берлин (1878))
с
 
}}
 
== Надворешни врски ==
* [http://documents-mk.blogspot.mk/2015/02/blog-post_3.html „Берлински договор“, Македонски документи]
 
{{Османлиски договори}}
263

уредувања