Разлика помеѓу преработките на „31 јули (починале)“

дополнување
с
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1944]] 
|[[Антоан де Сент Егзипери]] — француски писател и авијатичар.
|-
|valign="top" align="right"|[[1988]] 
|[[Андре Навара]] — француски виолончелист.
|-
|valign="top" align="right"|[[2001]]