Разлика помеѓу преработките на „Главен град Подгорица“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Infobox settlement
<!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions -->
| name = ОпштинаГлавен град Подгорица
| native_name = Glavni grad Podgorica
| native_name_lang = sr<!-- ISO 639-2 code e.g. "fr" for French. If more than one, use {{lang}} instead -->
 
 
{{Општини во Црна Гора}}
 
[[Категорија:Општини во Црна Гора|Подгорица]]