Разлика помеѓу преработките на „Главен град Подгорица“

с
додадена Категорија:Општина Подгорица користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Infobox settlement <!-- See Template:Infobox settlement for additional fields and descriptions --> | name = Општина Подг...)
 
с (додадена Категорија:Општина Подгорица користејќи го HotCat)
 
[[Категорија:Градови во Црна Гора]]
[[Категорија:Општина Подгорица| ]]