Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Анализа“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
{{рв|Analysis}}
 
[[Категорија:МетодологијаСпознавање]]
[[Категорија:Критичко размислување]]
[[Категорија:Вреднување]]
[[Категорија:Филозофска методологија]]
[[Категорија:Решавање на проблеми]]
[[Категорија:Истражувачки методи]]
[[Категорија:Мисла]]