Разлика помеѓу преработките на „Правен факултет „Јустинијан I“ - Скопје“

нема опис на уредувањето
с
 
[[Категорија:Универзитет Св. Кирил и Методиј]]
==Професори кои предавале на Правниот Факултет Јустинијан Први ==
[[Стеван Габер]], [[Иво Пухан]], [[Асен Групче]],[[Ѓорѓе Маријановиќ]], [[Фрањо Бачиќ]]
72

уредувања