Разлика помеѓу преработките на „Логички аргумент“

с
Бот Додава: da, de, eo, es, et, fi, pt, sl, uk
с
с (Бот Додава: da, de, eo, es, et, fi, pt, sl, uk)
[[Категорија:Аргументи]]
 
[[da:Argumentation]]
[[de:Argument]]
[[en:Argument]]
[[eo:Argumento]]
[[es:Argumento]]
[[et:Arutlus]]
[[fi:Argumentti]]
[[fr:Argumentation]]
[[gl:Argumentación]]
[[nl:Argument (argumentatieleer)]]
[[no:Argumentasjon]]
[[pt:Argumento]]
[[ro:Argument]]
[[ru:Аргумент (логика)]]
[[sh:Dokaz (logika)]]
[[simple:Argument]]
[[sl:Argument]]
[[sr:Доказ]]
[[sv:Argumentation]]
[[uk:Аргумент]]
[[vi:Luận cứ logic]]
[[zh:逻辑论证]]
59.415

уредувања