Хибернација: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: el:Χειμερία νάρκη
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: tl:Idlip)
с (Бот Додава: el:Χειμερία νάρκη)
[[da:Dvale]]
[[de:Winterschlaf]]
[[el:Χειμερία νάρκη]]
[[en:Hibernation]]
[[eo:Vintra dormo]]
59.415

уредувања