Валон Бехрами: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{Infobox football biography 3
| playername = {{flagicon|Швајцарија}} Валон Бехрами
| image = [[Податотека:080603AUT behramivs. SUI 2015-11-17 (196).jpg|200px250px]]
| height = {{height|m=1.86}}
| dateofbirth = {{birth date and age|df=yes|1985|4|19}}
13

уредувања