Разлика помеѓу преработките на „Штефан Ефенберг“

нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
| image =
| dateofbirth = {{birth date and age|df=yes|1968|8|2}}
| cityofbirth = {{роден во|[[Хамбург|}}]]
| countryofbirth = [[Германија]]
| height = {{height|m=1.88}}
[[Категорија:Фудбалери во Серија А]]
[[Категорија:Фудбалери од Бундеслига]]
[[Категорија:Луѓе од Хамбург]]