Рап: Разлика помеѓу преработките

Одземен 51 бајт ,  пред 6 години
с
Отстрането уредувањето на 77.28.12.88 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot
(За Лазар во рапов)
с (Отстрането уредувањето на 77.28.12.88 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хип хоп]]
КАКО ЛАЗАР БАРАКОВ ВО РАПОВ