11 септември (починале): Разлика помеѓу преработките

дополнување
[проверена преработка][проверена преработка]
(ситна поправка)
(дополнување)
|-
|valign="top" align="right"|[[2003]] 
|[[Ана Линд]] — шведскишведска министерминистерка за надворешни работи.
|-
|valign="top" align="right"|[[2007]] 
|[[Џо Завинул]] — [[Австрија|австриско]]-американски џез-музичар.
|-
|valign="top" align="right"|[[2009]]