Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Странична лента за олимписките игри“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Sidebar |name = Странична лента за олимписките игри |title = Олимписки игри |imagestyle = padding-botto...)
 
* [[Пацифички игри|Пацифички]]
* [[Антички олимписки игри|Антички]]
* [[Вметнати игри|БметнатиВметнати]]
}}
<noinclude>