Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Странична лента за олимписките игри“

Создадена страница со: {{Sidebar |name = Странична лента за олимписките игри |title = Олимписки игри |imagestyle = padding-botto...
(Создадена страница со: {{Sidebar |name = Странична лента за олимписките игри |title = Олимписки игри |imagestyle = padding-botto...)
(нема разлика)