Разлика помеѓу преработките на „12 април (родени)“

Додадени 120 бајти ,  пред 5 години
дополнување
(дополнување)
(дополнување)
|valign="top" align="right"|[[1986]] 
|[[Блерим Џемаили]] — швајцарски фудбалер со македонско потекло.
|-
 
|valign="top" align="right"|[[1987]] 
|[[Луиз Адријано]] — бразилски фудбалер.
|}
<noinclude>