Разлика помеѓу преработките на „Youthanasia“

Одземени 17 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| Cover = Megadeth-Youthanasia.jpg
| Released = 1 ноември, 1994 г.
| Recorded = 1994 во [[Феникс (Аризона)Финикс]]
| Genre = [[Хевихеви метал]]
| Length = {{Duration|m=50|s=2}}
| Label = [[Капитол Рекордс|Капитол]]