Разлика помеѓу преработките на „Сара Ристовска“

Додадени 115 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
| clubs ={{flagicon|MKD}} [[ЖРК Металург]]<br />{{flagicon|MKD}} [[ЖРК Вардар]]
| nationalyears =
| nationalteam ={{flagicon|MKD}} [[Ракометна репрезентација на Македонија|Македонија]]
| nationalteam =
| nationalcaps(goals) =
| title =
142

уредувања