Разлика помеѓу преработките на „Сара Ристовска“

нема опис на уредувањето
}}
 
АндреаСара КликовацРистовска (родена на 9 Септември 1996) е македонска ракометарка која настапува за ЖРК Вардар и за женската ракометна репрезентација на Македонија.
142

уредувања