Разлика помеѓу преработките на „КК Лирија“

Додаден 341 бајт ,  пред 5 години
с
с
{{col-end}}
<small>Извор:[http://basketball.eurobasket.com/team/FYR-Macedonia/KK_Lirija_Skopje/14621?Page=4 eurobasket.com]</small>
 
== Поврзано ==
* [[Прва македонска кошаркарска лига]]
* [[Куп на Македонија во кошарка|Куп на Македонија]]
* [[Македонска кошаркарска федерација]]
* [[Спорт во Скопје]]
* [[Кошарка во Македонија]]
 
 
==Наводи==
{{наводи}}
 
==Надворешни врски==
* [http://basketball.eurobasket.com/team/FYR-Macedonia/KK_Lirija_Skopje/14621?Page=0 Профил на КК Лирија на eurobasket.com]