Разлика помеѓу преработките на „Ангус Дитон“

Додадени 9.693 бајти ,  пред 5 години
Создадена страница со: {{Инфокутија Научник |name = Ангус Дитон |native_name = Angus Deaton |native_name_lang = en |image = Angus_Deat...
(Создадена страница со: {{Инфокутија Научник |name = Ангус Дитон |native_name = Angus Deaton |native_name_lang = en |image = Angus_Deat...)
(нема разлика)