Разлика помеѓу преработките на „Западен тунелски ѕид (Ерусалим)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
[[Податотека:Western Wall EN.jpg|мини|десно|300п|]]
[[Податотека:Women praying in the Western Wall tunnels by David Shankbone.jpg|мини|десно|300п|Дел од западниот тунелски ѕид]]
 
245

уредувања