Еврејски гробишта Маслинова Гора: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на פארוק (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
Нема опис на уредувањето
Hezir tomb.JPG|[[Гробот на Benei Hezir]]
Yad Avshalom PA180069.JPG|[[Пештерата на Јосафат]]
Pelagia Grave 1.jpg|[[Гробот на Олда]]
Enterance to the tomb of Hagai IMG 3392.JPG|[[Пештерата на Пророците]]
Tomb of Pharao's Daughter.JPG|[[Гробот на фараоновата ќерка]]
245

уредувања