ФК Херенвен: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
сНема опис на уредувањето
{{Fs player|no=15 |nat=NED |pos=MF |name=[[Мартен де Рун]]|other=[[Капитен|капитен]]}}
{{Fs player|no=16 |nat=NED |pos=MF |name=[[Дели Синкгравен]]}}
{{Fs player|no=17 |nat=NED |pos=FW |name=[[Лучијано СлагвирСлагвер]]}}
{{Fs player|no=18 |nat=NED |pos=DF |name=[[Јенс Јурн Струткер]]}}
{{Fs player|no=19 |nat=GER |pos=FW |name=[[Марк Ут]]}}
15

уредувања