Разлика помеѓу преработките на „Кедрон долина некропола“

Создадена страница со: {{Coord|31|46|24.03|N|35|14|12.55|E|region:IL|display=title}} file:City of david2.jpg|thumb|right|250px|Кедрон долина некропола...
(Создадена страница со: {{Coord|31|46|24.03|N|35|14|12.55|E|region:IL|display=title}} file:City of david2.jpg|thumb|right|250px|Кедрон долина некропола...)
(нема разлика)
245

уредувања