Разлика помеѓу преработките на „Карл Линеј“

Додадени 86 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
(Одбиена последната промена (од 189.120.2.216) и ја поврати преработката 3356821 на KasparBot)
[[Категорија:Шведски природонаучници]]
[[Категорија:Шведски ботаничари]]
[[Категорија:Бриолози]]
[[Категорија:Лутеранци]]
[[Категорија:Шведски зоолози]]
[[Категорија:Шведски биолози]]
Анонимен корисник