Габа: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
}}
[[Податотека:K_1033CR08-9_Yellow_fungus_on_stalk.jpeg|thumb|Жoлта гaба]]
[[Податотека:pec1Pec1.jpg|thumb|Печурки]]
[[Податотека:pec2.jpg|thumb|Печурки]]
[[Податотека:pec4.jpg|thumb|Печурки]]
190

уредувања