Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ФК-никулец“

с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{asbox | image = Soccerball.svg{{!}}link= | subject = | qualifier = за фудбалски клуб | category = Никулци за фуд...)
 
с
| name = Шаблон:ФК-никулец
}}<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за никулци за спорт:Спорт|Фудбалски клуб]]
</noinclude>