Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за фудбалски клубови“

нема опис на уредувањето
с
 
{{категорија за никулци
[[Категорија:Фудбалски клубови]]
|article=[[фудбал]] [[football team|clubs]]
|newstub=ФК-никулец
[[Категорија:|category=Фудбалски клубови]]
}}
 
[[Категорија:Никулци за фудбал|Клубови]]