Чеченија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 22 бајти ,  пред 6 години
Одбиени последните 3 промени во текстот и вратена преработката 3366859 на KasparBot
(Одбиена првата промена во текстот (на 83.229.156.186) што следеа по преработката 3366859 на KasparBot)
(Одбиени последните 3 промени во текстот и вратена преработката 3366859 на KasparBot)
 
== Поврзано ==
{| border="1" cellpadding="2" cellspacing="0" align="right"
! colspan="2" align=center bgcolor="#FFDEAD" | Чеченская Республика<br />Нохчийн Республика<br />''Република Чеченија''</big>