Разлика помеѓу преработките на „Елементи од група 8“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 8 на периодниот систем
(Bjankuloski06 ја премести страницата Елементи од група 8 на VIII група на периодниот систем)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 8 на периодниот систем)
 
#пренасочување [[VIIIГрупа група8 на периодниот систем]]
3.967

уредувања