Разлика помеѓу преработките на „Елементи од група 7“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 7 на периодниот систем
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → VII група на периодниот систем)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Група 7 на периодниот систем)
 
#пренасочување [[VIIГрупа група7 на периодниот систем]]
3.967

уредувања