Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Група 8Б на периодниот систем“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Група 8 на периодниот систем
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:VIII група на периодниот систем)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Група 8 на периодниот систем)
 
#пренасочување [[Разговор:VIIIГрупа група8 на периодниот систем]]
3.967

уредувања