Разлика помеѓу преработките на „Химна на Русија“

нема опис на уредувањето
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
Ни дава нам за идни години.<br />
Нам сила ни дава нашата верност во татковината.<br />
Така било, така е и така штоќе биде секогаш!<br /><br />
 
Рефрен
Анонимен корисник