Разлика помеѓу преработките на „Гугл рт“

Додадени 25 бајти ,  пред 4 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гугл Земја
с (Пренасочување кон Google Earth)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Гугл Земја)
 
#пренасочување [[Гугл Земја]]
#REDIRECT [[Google Earth]]
3.967

уредувања