Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 4 години
с
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Бранови|*]]
[[Категорија:Фундаментални физичкиОсновни концепти во физиката]]
[[Категорија:Парцијални диференцијални равенки]]