Разлика помеѓу преработките на „Прва Хрватска фудбалска лига“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Прва фудбалска лига на Хрватска
(Carshalton ја премести страницата Прва Хрватска фудбалска лига на Прва хрватска фудбалска лига: не треба голема буква)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Прва фудбалска лига на Хрватска)
 
#пренасочување [[Прва хрватска фудбалска лига на Хрватска]]
3.967

уредувања