Разлика помеѓу преработките на „Семрежен протокол“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Интернет-протокол
(Пренасочување кон Интернет протокол)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Интернет-протокол)
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[Интернет -протокол]]
3.967

уредувања