Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ЦАР-гео-никулец“

с
(+)
 
<div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr ><td >[[Image:Flag-map of the Central African Republic.svg|33px| ]]</td ><td >''&nbsp;Оваа статија за локација цо [[Централноафриканска Република|Централноафриканската Република]] е [[Wikipedia:Perfect stub article|никулец]]. Можете да ѝ [[Wikipedia:Find or fix a stub|помогнете]] на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}/w/index.php?stub&title={{FULLPAGENAMEE}}&action=edit проширите]''.</td></tr></table></div>
 
[[Категорија:Географски никулци за Централноафриканската РепубликаЦАР]]