Разлика помеѓу преработките на „Трамвај во Скопје“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Трамвајски превоз во Скопје
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Трамвајски превоз во Скопје)
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[Трамвајски транспортпревоз во Скопје]]
3.967

уредувања