Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Филозофија-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Шаблон:Философија-никулец на Шаблон:Филозофија-никулец презапишувајќи врз пренасочување)
с
| subject =
| qualifier = од областа на [[философија]]та
| category = ФилософскиНикулци никулциза филозофија
| tempsort =
| name = Шаблон:ФилософијаФилозофија-никулец
}}<noinclude>
</noinclude>