Предлошка:Воден сообраќај-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
| category = Никулци за воден сообраќај
| tempsort =
| name = Шаблон:Воден превозсообраќај-никулец
}}<noinclude>