Предлошка:Воден сообраќај-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q13482680)
<table class="notice metadata plainlinks" id="stub" style="background: transparent;"><tr><td>[[Image:Anchor.svg|25px|]]</td><td>''Оваа статија поврзана со [[воден транспорт]] е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{fullurl:{{FULLPAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''</td ></tr ></table >[[Категорија:Никулци за воден транспорт]]
<noinclude>
[[Категорија:Воден транспортсообраќај|Ψ]]
</noinclude>