Разлика помеѓу преработките на „Сипријан Татарушану“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Чиприан Татарушану
(Carshalton ја премести страницата Сипријан Татарушану на Чипријан Татарушану: грешка во транскрипцијата)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Чиприан Татарушану)
 
#пренасочување [[ЧипријанЧиприан Татарушану]]
3.967

уредувања