Разлика помеѓу преработките на „Православие во Црна Гора“

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Црногорска православна црква
(Пренасочување кон Црногорска Православна Црква)
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Црногорска православна црква)
 
#ПРЕНАСОЧУВАЊЕпренасочување [[Црногорска Православнаправославна Црквацрква]]
3.967

уредувања